KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16196051
nr 1619 6051
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, "Replik". Signerad. Bildmått: 24x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:58:20
7/5 06:02:41
300 kr
12/5 21:55:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman